תה כוסמת

תה צמחים

לרגע אחד כמעט שכחנו שצמח הקמליה הסינית הוא אמנם צמח המרפא הפופולרי ביותר בסין, אך הוא בפירוש לא היחידי. מתוך אלפי צמחי מרפא סינים הנמצאים עד היום בשימוש בידי הרפואה הסינית, יחידי סגולה עשו את הדרך מהקליניקה אל משק הבית. רבים מצמחים אלה נושאים עמם טעמים ייחודיים וערכים תזונתיים עשירים, וכיום הם משמשים מקור למזון ומשקאות בריאים בהישג יד, לאיזון אורח החיים ולרפואה מונעת.

תה כוסמת הוא הראשון בסדרת מוצרי התה צמחים שלנו. תה דגנים טבעי לחלוטין הגדל בדרום מחוז ס׳צואן לצד בן דודו הותיק - תה ירוק. על אף כי מדובר באותו הדגן המיועד לבישול, אין מדובר באותו סוג של חומר גלם. זרעי הכוסמת נקטפים פעם בשנה בחודשי הקיץ ע״י בני קבוצה אתנית מקומית המכונה "אי דזוּ" (彝族 yizu), ומיועדים מיומם הראשון להפוך לחליטת כוסמת. בזכות טכנולוגיה חדישה ותהליכי עיבוד טבעיים בלבד, הדגן מגיע לרמת גימור ייעודית לחליטה חמה או קרה, ומצליח לשמור על קשת טעמים עשירה ומאוזנת, תוך שהוא שומר על סגולותיו הבריאותיות ומזין את הגוף.

תה כוסמת

אזור הגידול

דה ליאנג

סיצ׳ואן

תה הצמחים שלנו

סדרה חדשה של משקאות שאינם ״תה״ המופק מעלי צמח הקמליה הסינית, אלא משקאות על-בסיס צמחי מרפא טבעיים בעלי ערך תזונתי ותרבותי כאחד. אנו נוהגים בתה צמחים המיועדים לחליטה, לרבות דגנים ופרחים, באותה רצינות שאנו נוהגים בתה עלים. אנו דואגים לחקור ולהתנסות בעצמנו תקופה ארוכה לפני שאנו מחליטים ליצא וליבא מוצר חדש, ולפקוד את אזורי הגידול וההפקה של הצמחים בכדי לבצע בקרת איכות ממקור ראשון.

Subscribe to Newsletter

הרשמה לדיוור במייל

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

קורדוברו 3 תל אביב - יפו

051-5104433 (WhatsApp)

support@hoyumtea.com

2021 ho yum tea -כל הזכויות שמורות ל