tea house

פעילות בישראל

המיזם ho yum tea הוקם במטרה להפגיש את הקהל הישראלי עם תרבות התה הסיני המסורתית, ולאגד קהילה מקומית הולכת וגדלה של חובבי תה שאינם מוכנים להתפשר על כוס התה שלהם. את טקסי התה הראשונים קיימנו בביתנו בתל אביב, מתוך רצון לשתף אחרים בתה שאנחנו מביאים ארצה ממסעות התה העונתיים שלנו, וכך נולד באביב 2019 חדר תה פלורנטין, בית התה הקטן שלנו בדרום תל-אביב, החלל הראשון בישראל שמיועד לאירוח מסורתי של תה ממש כמו בסין.

בית תה

הדרך המקובלת בסין לסחר בתה על בסיס אירוח מסורתי, לפיה אורחים מתכנסים סביב שולחן מזיגה לחוויה רב חושית של שתייה ושיחה משותפת אצל המארח. חדר התה שלנו בפלורנטין פועל לפי אותם העקרונות, ומאפשר לכל אחד ואחת להתארח אצלנו לטקס תה מסורתי ולטעום מאוסף התה שלנו לפני רכישה.

  • Facebook

בית התה שלנו בתל אביב

 

לאחר קרוב לשנתיים בהן נמנע מאיתנו מלפקוד את שדות התה בסין בצל משבר הקורונה העולמי, תקופה בה התמקדנו בעיקר באירוח טקסי תה וסדנאות בחדר התה שלנו, בקיץ 2021 חזרנו אל מסעות הסורסינג באסיה ואף הרחבנו את היריעה ליעדים נוספים בסין ומחוץ לה, כולל סוגי תה נדירים שהבאנו השנה מגאורגיה והודו, שכיכבו במועדון התה השלנו. בכך למעשה חזרנו למתכונת המקורית של תנועה בין שתי קצוות אסיה, בין עבודת שטח עונתית במקורות התה לבין אירוח בישראל לסירוגין.

בחודש דצמבר 2021 פתחנו מחדש את חדר תה פלורנטין וחנכנו חלל אירוח חדש בשכונה בו אנו מארחים לתקופת החורף טקסי תה, טעימות וסדנאות, לפני נסיעתנו הבאה לקראת האביב. זו הזדמנות נהדרת למי שטרם ביקר אצלנו ונכח בטקס תה מסורתי, לחוות טעימות תה באופן מדויק ונאמן למקור.

 

להרשמה לחדר תה ניתן לפנות אלינו ולהתעדכן בעמוד הפייסבוק והאינסטגרם באופן שוטף. הפעילות באתר ומערך ההזמנות והמשלוחים שלנו ממשיכים להיות זמינים כרגיל, בארץ ובעולם, גם כשאנחנו לא נמצאים בארץ. אנו ממליצים להירשם לניוזלטר שלנו ולעקוב ברשתות החברתיות לקבלת עדכונים, מבצעים ואירועים לאורך כל השנה.

חדר תה
טקס תה
tea ceremony
tea house tel aviv
tea house
חדר תה פלורנטין
tea room tel aviv
tea ceremony Israel
tea room israel
tea room
chinese tea house
tea house tlv
tea house in israel

לא רק בית תה

 

פעילותנו הנרחבת יוצאת גם אל מחוץ לגבולות חדר התה ואנו לוקחים חלק באירועי קולינריה, תרבות ותוכן ברחבי הארץ. בחורף 2020 אצרנו תערוכה זוגית פרי עטנו בשם ״ארבעה אביבים״ העוסקת במחזור העונתי של הפקת תה באזורי גידול שונים בסין. התערוכה המשלבת צילומים תיעודיים של נדי, לצד יצירות קליגרפיה סינית מקוריות של האמנית הסינית אפריל יואן, נדדה איתנו בין אירועי אומנות עכשווית בתל-אביב לאורך השנה.

הדרך להטמיע את הסגולות הנפלאות של התה הסיני בחיי החברה שלנו עוד ארוכה. אחת המשימות שהצבנו לעצמנו היא להגיש את התה שלנו והפילוסופיה העומדת מאחוריו במקומות הטבעיים לו. שותפינו לדרך אשר אימצו בתחומים נרחבים את אורח החיים המאוזן והמודע בו אנו דוגלים, מהווים זרוע הפצה וחיבור נכון בין אנשים ותה.

 

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.