Hoyum__phNetaCones_(43)_edited.jpg

פעילות בישראל

המותג ho yum tea הוקם במטרה להפגיש את הקהל הישראלי עם התרבות העתיקה של אירוח תה סיני. המפגש הדואלי בין התרבויות מצריך מאיתנו היכרות מעמיקה ונוכחות בשתי קצוות יבשת אסיה. לאחר שנים של כיתות רגליים במסעות מיקור במזרח אסיה ובניית נתיב סחר בלעדי למוצרינו, חנכנו באביב 2019 לראשונה בישראל חדר תה סיני מסורתי.

 

חדר התה שלנו ממוקם בביתנו בשכונת פלורנטין בתל-אביב, ומהווה מרכז אירוח לאומנות וקולינריה נוסח סין. כמיטב מסורת הכנסת האורחים הסינית, חדר התה שלנו פעיל לאורך השנה ומארח ארוחות סיניות אותנטיות מעשה ידנו, טקסים וסדנאות תה, המבוססים כולם על עקרונות הרפואה והפילוסופיה הסינית.

חדר תה

׳חדר תה׳ הוא הדרך המקובלת בסין לסחר בתה על בסיס אירוח מסורתי, לפיה אורחים מתכנסים סביב שולחן מזיגה לחוויה של שתייה ושיחה משותפת אצל המארח. חדר התה שלנו בפלורנטין פועל לפי אותם העקרונות, ומאפשר לכל אחד ואחת להתארח אצלנו לטקס של טעימות תה ללא כל עלות או התחייבות

  • Facebook

סעודה קנטונזית

סעודה אותנטית של מאכלי דרום סין על-בסיס מאכלי ים. האוכל שפינק גדלה עליו בהונג-קונג בגרסה נאמנה למקור, עם מתכונים מבית ומצרכים נדירים שלעיטים מגיעים איתנו מסין ארצה. הארוחה בעיקרה צמחונית, ללא מנות בשריות למעט מספר מנות על בסיס מאכלי ים

אוכל סיני
הוטפוט

🌶 הוטפוט

חגיגה לאוהבי חריף, אירוע חברתי בו כולם אוכלים יחד סביב שולחן אחד. הקונספט פשוט - מגוון מצרכים טריים מתבשלים בזמן אמת בסיר אחד משותף, כאשר כל סועד מרכיב לעצמו קערת רטבים מפנקת. מלבד הגרסת המסורתית אנו מציעים גם ארוחה 100% טבעונית

פעילותנו הנרחבת יוצאת גם אל מחוץ לגבולות חדר התה ואנו לוקחים חלק באירועים מרכזים לתרבות ואמנות סינית ברחבי הארץ. חורף 2019-2020 הוקדש לתערוכה זוגית פרי עטנו בשם ״ארבעה אביבים״ העוסקת במחזור העונתי של הפקת התה בסין. התערוכה המשלבת צילומים תיעודיים של נדב, לצד יצירות קליגרפיה סינית מקוריות של האמנית הסינית אפריל יואן, נדדה איתנו בין אירועי אומנות עכשיווית בתל-אביב.

ארבעה אביבים
טקס תה
שולחן תה
אירוח תה
תערוכת תה
חדר תה פלורנטין
תה סיני פלורנטין
טקס תה סיני מסורתי
חדר תה סיני
נדב בירן
אירוח סיני
פינק לוק
תה סיני אמיתי

הדרך להטמיע את הסגולות הנפלאות של התה הסיני בחיי היום-יום שלנו עוד ארוכה. אחת המשימות שהצבנו לעצמנו היא להביא את מוצרי התה שלנו והפילוסופיה העומדת מאחוריהם אל המקומות הטבעיים שלהם. שותפינו לדרך אשר אימצו את אורח החיים הבריא והמאוזן שאנו מציעים, מהווים זרוע הפצה וחיבור בין אנשים ותה.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

פעילותנו בחודשי קיץ-סתיו 2021 (עדכון: 14.09.21)

 

לאחר קרוב לשנתיים בהן נמנע מאיתנו מלפקוד את שדות התה בסין, בצל משבר הקורונה העולמי, שנתיים בהן התמקדנו בעיקר באירוח והפצת תרבות התה והקולינריה הסינית בחדר התה שלנו, החלטנו לצאת למסע ייצוא מורכב וארוך מהרגיל והלרחיב את פעילותינו במדינות נוספות בעולם. מאמצע חודש אוגוסט ועד לדצמבר 2021 חדר תה פלורנטין יצא לפגרה הארוכה בתולדותיו, ויחזור לפעילות בינואר 2022, במתכונת משודרגת עם תה עונתי ועדכני ומרחב אירוח חדש.

אירוח טעימות תה מסורתי ימשיך לפעול בתל-אביב גם בהיעדרנו במתכונת מצומצמת. לקבלת פרטים ותיאום הגעה לטקס תה ללא עלות, הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר במייל, וואטסאפ או ברשתות החברתיות. הפעילות באתר ומערך ההזמנות והמשלוחים שלנו ימשיך להיות זמין כרגיל, בארץ ובעולם. אנו מזמינים אתכם להירשם לניוזלטר שלנו ולעקוב אחר מסענו באינסטגרם ובפייסבוק, לקבלת עדכונים, מבצעים ואירועים שנקיים במשך כל התקופה און-ליין.